Uncategorized

Co wrzucić na TV w Halloween?

Horrory na Halloween? Poszukujesz idealnego filmu do obejrzenia? Jesteś interesujący się horrorem dla dorosłych czy lekkim komediowym filmem dla dzieci? Sprawdź nasze propozycje ciekawego filmu do obejrzenia w Halloween.

Egzorcyzmy Emily Rose (2005).
Główna bohaterka wyjeżdża z rodzinnego miasteczka w celu kontynuacji swojej edukacji na studiach.

Pewnej spokojnej pozornie nocy dziewczyna doznaje niepokojących wizji, które z czasami zaczynają się w ogromnym stopniu nasilać. Emily przekonana na temat faktu, że została opętana przez nieprzyjaznego demona prosi znajomego księdza o odprawienie egzorcyzmów.
The Ring (1998).
Jest to rozpoznawalny globalnie kultowy horror. Wynika to przede wszystkim z aktu, iż film w omal na prawdę świetny sposób pozwala widzom na pełne odczucie zagrożenia, a także strachu towarzyszącym bohaterom. W produkcji fabuła koncentruje się na pogmatwanych losach dziennikarki Reiko, która bada przyczynę tajemniczego zgonu swojej kuzynki. Nie jest ona jednakże świadoma, że w ten sposób sprowadzi na siebie śmiertelne niebezpieczeństwo.
Filmy dla dzieci na Halloween.
Scooby-Doo 2: Potwory na gigancie (2005)
Jest to kontynuacja słynnych przygód niesfornej paczki przyjaciół trudniącej się w rozwiązywaniu niecodziennych zagadek. Członków Tajemniczej Spółki za własne nadzwyczajne zasługi okrzyknięto bohaterami miasta Coolsville. Na ich cześć została zorganizowana fantastyczna impreza, która zamienia się w piekło po ataku groźnych potworów. Przyjaciele zostają w ten sposób zmuszeni do rozwiązania kolejnej niesłychanie niebezpiecznej tajemnicy.
Potwory i Spółka (2001).
Historia przedstawiona w bajce opowiada losy dwóch niebanalnych przyjaciół Sullyego i Mikea, którzy wiodą spokojne życie w mieście opanowanym przez straszne potwory. Te istoty żyją dzięki pozyskiwaniu energii ze strachu dzieci. W związku z tym jest to ich praca. Pewnego dnia do ich świata przypadkowo trafia dziewczynka, która na w każdym momencie zmieni losy dwóch bohaterów. Fantastyczny film, perfekcyjnie nadający się do obejrzenia wśród rodzinnym.
Sprawdź: anime na Halloween.