Motoryzacja

Polska pomoc drogowa w Magdeburgu

Nagła awaria auta osobowego na drodze jest z całą pewnością jedną z najgorszych sytuacji, jaka może przydarzyć się dla każdego kierowcy. Jeszcze gorszą wydarzeniem jest niestety awaria samochodu na zagranicznych drogach. W takim przypadku będziecie musieli nie tylko zmagać się z całym procesem odholowania i naprawy, niemniej jednak jeszcze zapłacić za niego w obcej walucie.

W przypadku Niemiec szacuje się, że samo holowanie Magdeburg jest ponad cztery razy droższe, niż w Polsce. Do tej stawki musicie jeszcze doliczyć kosztowną naprawę waszego auta w niemieckim warsztacie samochodowym. Nic zatem dziwnego, że taka awaria na drodze może przyprawić dosłownie o zawał, gdyż wiąże się z wydatkiem rzędu kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy pln. Na szczęście, jak mówi stare, polskie przysłowie, Polak potrafi i tutaj także znajdzie się idealne rozwiązanie, które pomoże wam zmniejszyć tą kwotę przynajmniej o połowę. Obecnie na terenach Niemiec funkcjonuje specjalna, polska laweta Magdeburg, która posiada o wiele niższy cennik dla polskich klientów. Będziecie zatem mogli spokojnie korzystać z ich usług płacąc kilkakrotnie mniejszą stawkę, niż w przypadku wynajmu niemieckiej lawety.
Polskie przedsiębiorstwo oferujące usługę holowania posiada sporo zalet. Jedną z nich jest doskonała obsługa mówiąca w języku polskim. O ile wasz język niemiecki nie jest perfekcyjny, to jest to dla was wymarzona oferta. Oprócz tego podczas tak ogromnego stresu ciężko jest się skupić na płynnej mowie w obcym języku. Pomoc drogowa Magdeburg oferowana przez polską firmę posiada jeszcze jedną, istotną pozytywną cechą. Firma oferuje sposobność odholowania auta osobowego do Polski, ażeby nie narazić klienta na wysokie stawki proponowane przez niemieckie warsztaty. Takiej usługi nie zaproponuje wam żadna niemiecka laweta, dlatego w gronie Polaków firma ta uchodzi jako bezkonkurencyjna. Jeżeli więc podejrzewacie dość poważną awarię waszego auta osobowego, to warto zdecydować się na jego odholowanie do Polski. Za samą usługę holowania co prawda będziecie musieli zapłacić majątek, niemniej jednak przynajmniej uda wam się zaoszczędzić na naprawię waszego samochodu. W końcu każdy z nas zdecydowanie o wiele bardziej woli płacić za usługi w złotówkach, a nie w euro.
Więcej informacji: holowanie Magdeburg.