Marketing i reklama

Kalendarz, co na nim umieścić

Doskonałym upominkiem dla klientów naszej firmy, czy partnerów biznesowych będzie firmowy gadżet, który ciągle będzie w użyciu i stale będzie przypominał o ofiarującym taki drobiazg.
Wszyscy mamy jakieś plany zawodowe. Nie ma znaczenia to, czy prowadzimy własną działalność, pracujemy w korporacji, czy czyjejś małej firmie.

Terminarz spotkań i obowiązków można oczywiście prowadzić on-line, niemniej jednak ponieważ nie zawsze mamy dostęp do internetu i każdy z nas lubi mieć w zasięgu ręki trochę luksusu przydaje się też kalendarz papierowy na przykład. kalendarz książkowy a6 w formie książeczki.
Ścienne kalendarze mają to do siebie, że nie zabierzemy Ich wszędzie ze sobą i niewiele jesteśmy w stanie w Nich zanotować. Notatnik na spirali jako kalendarz książkowy z nadrukiem sprawdzi się idealnie w podtrzymywaniu relacji biznesowych z partnerami biznesowymi i klientami. Taki reklamowy notes spiralowany połączy przestrzeń na notatki i podstawowe informacje kalendarzowe. Przy każdej z dat można odnotowywać ważne wydarzenia, a całość może zawierać nadrukowane pod kalendarzowym nadrukiem logotyp i dane firmy. Jeżeli firma woli zaprezentować się jako ekspert w swojej dziedzinie to strony kalendarzy książkowych może okraszać na przykład. branżowymi ciekawostkami. Kołonotatnik jest bardzo wygodny w użyciu. Tradycyjne książeczki zamykają się, mniej wygodnie się w Nich pisze, a w kołonotatniku to my decydujemy kiedy kalendarz zamykamy, czy pragniemy Go zostawić otwarty na dokładnie sprecyzowanej stronie, na jakiej i tym podobne. Kołonotatniki dają również sposobność łatwego przechowywania długopisu i nie gubienia Go w końcu w torbie, czy teczce. Długopis można przypinać do oprawy spiralnej na grzbiecie. W kalendarz może być też wpięta ulotka z ofertą firmy.
Sprawdzi się znakomicie przy okazji noworocznych i świątecznych życzeń i na każdą inną okoliczność.
Koszt przygotowania takich upominków i obdarowania najbardziej oddanych klientów i biznesowych partnerów jest niewspółmiernie nieznaczny w porównaniu z korzyścią jaką taki gadżet firmowy może nam przynieść.
Nie tylko obdarowany takim upominkiem będzie miał miłe skojarzenia z nami i naszą firmą. Oprócz tego ludzie w Jego sąsiedztwie będą się przyzwyczajali do pozytywnego wizerunku naszego brandu.

Polecana strona: www.iveno.pl/kalendarze-ksiazkowe-a6