Kosmetyki i moda

Jak dopasować rozmiar biustonosza

Wybór dobrego rozmiaru biustonosza jest potrzebny do wygodnego noszenia. Powinieneś znaleźć taki rozmiar, który będzie ciasno przylegał i podtrzymywał biust, jednocześnie pozwalając na swobodne poruszanie się. Zbyt duży biustonosz spowoduje, że Twoje piersi będą ciężkie i ciasne, w trakcie gdy zbyt nieduży nie zagwarantuje wystarczającego podparcia.

Ważne jest również, by wybrać rozmiar biustonosza, który będzie wygodny podczas długotrwałego noszenia.

Dopasowanie rozmiaru biustonosza jest niezbędnym elementem implementacji biustonosza. jak wybrać rozmiar biustonosza? Prawidłowo dopasowany biustonosz sprawia, że wyglądasz i czujesz się najlepiej, równocześnie zmniejszając obciążenie ramion i szyi. Poniższe kroki pomogą Ci dopasować rozmiar biustonoszy:1. Określ, który rozmiar paska najlepiej do Ciebie pasuje, mierząc wokół najpełniejszej części biustu (około 1 cal powyżej brodawki) za pomocą elastycznej taśmy mierniczej lub zakładając komfortowe ubranie, które lekko się rozciąga. Ewentualnie zaokrąglij do dalszej liczby zupełnej. To jest twój rozmiar „paska” w calach; zapisz to dwie. By określić Rozmiar miseczki, zmierz obwód biustu w najszerszym miejscu (zwykle w połowie odległości między sutkami).

Istnieje kilka łatwych kroków, które możesz utworzyć, by dostosować rozmiar biustonosza. Pierwszym krokiem jest zobowiązanie, jaki rozmiar biustonosza obecnie nosisz. Sprawdź na etykiecie swojego biustonosza i porównaj ją z poniższą tabelą rozmiarów, ażeby określić rozmiar obwodu i miseczki. Jeśli jesteś pomiędzy rozmiarami, wybierz większy rozmiar. Jeżeli już znajdujesz się pośród obwodami, wybierz zredukowany rozmiar.

Aby zmierzyć rozmiar biustonosza, owiń taśmę mierniczą wokół biustu w najpełniejszej części piersi. Następnie ponownie zmierz taśmę wokół najpełniejszej części biustu. Porównaj wymiary biustu z poniższą tabelą, by odnaleźć właściwy rozmiar biustonosza. Pamiętaj, że obwód biustu musi wynosić przynajmniej 80% obwodu piersi, aby zyskać dokładne dopasowanie.
Warto sprawdzić: jak zmierzyć rozmiar biustonosza.