Komputery i internet

Inteligentny dom to inteligentne urządzenia

Propozycje towarów dla domu od znanej marki Xiaomi
Xiaomi to chińska międzynarodowa firma elektroniczna z biurem w Pekinie w Chinach. Z udziałem w rynku wynoszącym ponad 30%, Xiaomi szybko stało się jedną z najpopularniejszych marek w Chinach, oraz globalnie.
Artykuły domowe marki Xiaomi
Jednym z jej najnowszych produktów jest nawilżacz powietrza od Xiaomi.

Jest wyposażony w inteligentny system testom prędkości wentylatora, który pomaga utrzymać chłód w pokoju bez konieczności włączania klimatyzatora przez cały dzień albo martwienia się o przegrzanie.
Xiaomi jest znane ze swoich innowacyjnych towarów, takich jak smartfony i inteligentne głośniki czy router od Xiaomi. Znane są one również z przystępnych cen, co czyni je popularnymi pośród konsumentów.
Firma Xiaomi to jedna z najpopularniejszych marek w Chinach. Istnieje już od nieco ponad dekady i wyrobił sobie markę, oferując produkty bardzo wysokiej jakości w stosunkowo niskich cenach.
Szeroka gama rozwiązań dla domu
Xiaomi rozszerza w tej chwili swój zasięg na inne kraje i nic w tym zaskakującego, że wiele ludzi interesuje się jej produktami. Spotkać pośród nich można wentylator od Xiaomi. Jest to przenośny wentylator ze zintegrowanym nawilżaczem i oczyszczaczem powietrza, który może być zasilany przez USB albo power bank. Występuje w różnorakich kolorach, takich jak czarny, złoty, czerwony i biały.
Marka rozwija i sprzedaje smartfony, aplikacje mobilne, laptopy i inną elektronikę użytkową. W jej ofercie jest także router od Xiaomi.
Xiaomi słynie z przystępnych cenowo smartfonów, które dorównują Apple czy Samsungowi. Dom skorzysta zaś poprzez oczyszczacz powietrza od Xiaomi, zapewniający efektywność wyraźnie podnoszącą komfort życia.
Zwracając uwagę na rozsądne ceny a także przystępność produktów, koncern Xiaomi zyskał rozległą gamę sympatyków dla swoich rozwiązań.
Polecamy: Wentylator Smartmi Standing Fan 2 i 2s.