Inne

Polecane hamulce meblowe

Głośne, trzaskające meble są rzeczywistym zmorą niejednej pani domu. Jest to zwłaszcza uciążliwe, gdy w domu są małe dzieci, gdyż jedno niewłaściwe zamkniecie szafki może zakłócić sen ukochanego maluszka. Każda młoda maminka doskonale wie, jak długo zajmuje ukołysanie dziecka do snu i na pewno nie chce zepsuć tego efektu nieuważnie zamkniętą szafką.

Uniknąć trzaskania niestety się nie da, gdyż najczęściej jest to nasz odruch spowodowany wykonywanej dziesięciu czynności w jednej chwili. Skoro więc nie jesteśmy wstanie wypracować w sobie dobrego nawyku, to warto zwyczajnie kupić amortyzator meblowy. Jest to obecnie bardzo popularny produkt, który dostępny jest w wielu sklepach budowlanych oraz meblowych za przysłowiowe grosze.
Bardzo wysokiej jakości amortyzator meblowy producent zaoferuje wam w cenie od kilku do kilkunastu zł. Możecie je zakupić w popularnych sklepach stacjonarnych a także internetowych. Jeżeli już nie chcecie marnować własnego cennego czasu, to oczywiście poleca się kupienie amortyzatorów w popularnym sklepie online. Hamulec meblowy idealnie sprawdza się przy nowoczesnych meblach. Tego produktu niestety nie da się zamontować na meblach antycznych, posiadających więcej, niż dwadzieścia lat. Jeśli natomiast posiadacie przyszłościowe meble, to produkt ten w dużym stopniu odmieni wasze codzienne funkcjonowanie. Już przenigdy nie usłyszycie żadnego trzaśnięcia, co umożliwi wam na ciche przygotowywanie posiłków. Sam efekt dźwiękowy to oczywiście nie jedyny skutek uboczny trzaskających szuflad a także szafek. Każdy taki przypadek powolutku doprowadza do odpryskiwania się lakieru z waszych mebli. Im mocniejsze trzaśnięcie, tym niestety większe mikrouszkodzenie lakieru znajdujące się na meblach. Oczywiście uszkodzenia te nie będą widoczne w pierwszych latach użytkowania waszych mebli. Po kilku latach będziecie natomiast mogli ujrzeć charakterystyczne pęknięcia występujące w lakierze, które są spowodowane trzaskającymi szufladami. O ile zatem sam efekt dźwiękowy wam nie przeszkadza, to warto pomyśleć o efektywnym zabezpieczeniu trwałości swoich mebli.
Dodatkowe informacje: airtic producent.