Finanse i bankowość

Funkcjonalny program do zeznań podatkowych dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe wraz z początkiem roku zmagają się z nawałem pracy związanym z rocznymi rozliczeniami podatkowymi. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością dużym ułatwieniem jest używanie z skryptów rachunkowo-księgowych, które przyspieszają oraz usprawniają wypełnianie deklaracji podatkowych. Przykładem takiego efektywnego a także w pełni fachowego narzędzia przeznaczonego do księgowości jest program do pit dla biur rachunkowych.

Jest to program, który jest rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne i został utworzony zgodnie ze standardami jakości i normami bezpieczeństwa. Nie jest więc zaskoczeniem, że coraz więcej biur rachunkowych oraz kancelarii podatkowych korzysta właśnie z tego rozwiązania.
Program do rozliczeń podatkowych dla biur rachunkowych – co warto mieć świadomość tego?
Na wstępie powinno się podkreślić, że program pit dla biur rachunkowych cechuje się funkcjonalnością a także prostą, intuicyjną obsługą. W związku z tym pracownicy biur rachunkowych bez najmniejszego problemu poradzą sobie z jego obsługą, bez konieczności odbywania dodatkowych szkoleń. Jest to program, który pozwala na sporządzanie zeznań podatkowych do wszystkich rodzajów wypłat. Uwzględniane są więc dochody z tytułu umowy o pracę, jak też prowadzenia działalności gospodarczej. Dzięki temu programowi rozliczymy również dochody osiągnięte na giełdzie, jak również pochodzące z pracy za granicą. Co najważniejsze, program do pit dla biur rachunkowych nie nakłada na użytkowników żadnych ograniczeń dotyczących liczby rozliczanych osób fizycznych, jak również w podmiotów gospodarczych. Taki limit nie został też wprowadzony, jeśli chodzi o wysokość osiąganych pensji. Warto dodać, że program został wyposażony w system komunikatów, które podpowiadają wykonanie określonych działań, tak by w sposób sprawny oraz szybki wypełnić deklarację podatkową. Dodatkowo, deklaracje podatkowe mogą być zapisane na dysku, co daje pracownikom biur rachunkowych sposobność wprowadzania korekt w każdej sytuacji. Ciekawym wyjściem zastosowanym w tym programie jest także sposobność budowy baz danych podatników, dzięki czemu prawie każde kolejne rozliczenie przebiega sprawniej oraz szybciej. A dodatkowo użytkownicy programu mają możliwość korzystania z bezpłatnej nowej wersji programu online.

Polecam: https://www.pit-biuro.pl.